Туберкульоз в Прилуках: невтішна статистика

Щороку туберкульоз забирає життя майже у півмільйона людей. Чернігівщина  посідає 7-8 місце серед інших областей України по захворюваності на туберкульоз та онкохвороби, а також входить до семи областей з високим показником поширеності ВІЛ-інфекції.

Місто Прилуки має прикрий статус провідного за кількістю хворих в області. Часто працівники протитуберкульозних диспансерів відчувають нестачу ліків чи медичного обладнання. Не є виключенням і Прилуцький протитуберкульозний диспансер. ГО «Українська громадська рада» не стоїть осторонь цієї гострої проблеми, дослухається до прохань медпрацівників. Зокрема, 24 листопада активісти ГО «Українська громадська рада» завітали в диспансер і подарували закладу необхідні експрес-тести на ВІЛ, маски, термометри та апарати для вимірювання тиску. Директор закладу Ватрасевич Тамара Яківна звернулась із словами вдячності до команди ГО «Українська громадська рада»: «Нехай ваше добро повернеться вам сторицею. Хочеться, щоб всі в нашій країні були людьми свого слова, завжди виконували обіцянки, так як команда ГО «Українська громадська рада». Ми завжди реагуємо на подібні прохання, адже хочемо, щоб наша нація була здоровою!