У Каневі відбувся II Канівський Міжнародний кінофестиваль ім. О.Довженка

Українська громадська рада із задоволенням сприяє та підтримує прогресивну творчу молодь. Ми не залишили без уваги і II Канівський щорічний міжнародний кінофестиваль імені О. Довженка. Наша команда відзначила та нагородила наймолодшого режисера фестивалю – Давиденко Ірину.

Наймасштабніша подія року відбувалася у місті Канів з 25 по 27 серпня. Кінофестиваль зібрав поціновувачів мистецтва різних напрямків, яким були представлені кінопокази конкурсної та позаконкурсної програми, фотовиставки, майстер – класи, VII Міжнародний скульптурний симпозіум, виставки картин стилізованих та тематичних експонатів. Насиченість культурної програми була розвантажена виступами артистів, концертами, показами одягу кількох колекцій столичних дизайнерів та екскурсіями.

Наступного року чекаємо розширення кордонів фестивалю, збільшення кількості нових сучасних кінострічок та молодих талановитих перспективних режисерів.