У Каневі відбувся щорічний захід “Вивчати іноземні мови – це цікаво і легко”

25 жовтня команда ГО “Українська громадська рада” відвідала щорічний захід – “Вивчати іноземні мови – це цікаво і легко”, у місті Каневі. Захопливе дійство відбувалося за участі учнів шкіл міста, та виключно іноземною мовою. Школярі продемонстрували чудові знання англійської та німецької мови. Приємно вразили учні молодших класів, які вільно спілкувалися англійською та напрочуд артистично поводилися на сцені!
Концертна програма була побудована у вигляді змагань між двома командами – дівчата проти хлопців. В результаті безкомпромісної боротьби, перемогу святкували хлопці. Канівські школярі ще раз довели, що таланту та амбіцій їм не позичати! Наша команда подякувала та нагородила вчителів, які зуміли організувати такий цікавий пізнавальний захід. До нових зустрічей!