У Каневі виділено 2 млн. гривень на придбання автівок “Швидкої допомоги”

Для реалізації обласної програми із оновлення автопарку «швидких допомог» районні депутати виділили більше 2-х млн.грн.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію голови Канівської районної державної адміністрації Дмитра Шелеста.

Зокрема, для потреб програми депутати районної ради на сесії виділили 2,25 млн. грн.

Автомобіль, який планують придбати, буде переданий у Центр екстренної медичної допомоги у місті Канів для обслуговування мешканців району.

Наразі у користуванні медиків обласної станції швидкої допомоги понад 130 автівок, із яких 20 вже потрібно списувати, а ще 30 – аварійні.

За підрахунками лікарів, їм потрібно 80 нових «швидких». На це обласні владці виділили майже 4 млн грн., але цих коштів недостатньо. Відтак і було запропоновано долучити до цього процесу на умовах співфінансування і районні ради.