У Києві відбулася акція протесту проти корупції

Учасники громадської організації організували акцію протесту, спрямовану на знищення корупційної піраміди. Студенти Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.К.Карпенка – Карого зобразили у виставі, як насправді відбувається цей процес.

В жовтні минулого року в телевізійному проекті «Гроші » вийшов сюжет про корупційну схему столичного митника Сергія Тупальського. Як з’ясувалося : « А віз і нині там». ГО « Українська Громадська Рада» підтримала ініціативу боротьби з корупцією. Так званий « сімейний бізнес » який будувався на наших з вами грошах, на фінансах які обійшли стороною всі закони і державну казну. Чиновники змінюються, а корупційні ланцюги не зникають. Майже кожен, хто приходить до влади намагається побудувати нову схему приборкання державних прибутків. Найголовніше, що від цього страждає бюджет країни, і в результаті прості українці.

Нашою метою є притягнення до відповідальності усіх корупціонерів, які продовжують безкарно знущатися над країною в такі складні часи!
Влада яку ми обираємо постійно намагається нас обібрати.

Ми не бажаємо це терпіти!