У Прилуках обрано нового голову громадської ради

Новий склад громадської ради м. Прилук активно розпочав свою роботу.
На першому засіданні Головою громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради, було обрано члена ГО УГР – Руденка Олександра Валентиновича.

Громадська рада – це об’єднання небайдужих до майбутнього нашої країни активних громадян, задля створення ефективного форуму для обговорення найрізноманітніших актуальних проблем міста.

Головне завдання – громадський контроль за діяльністю органів державної влади та місцевого самоврядування.
3 березня, відбулося перше засідання громадської ради у м.Прилуки, на якому вирішували організаційні питання:
1. Про обрання голови громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради.
2. Про обрання секретаря громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради.
3. Обрання заступників голови громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради.
4. Обговорення та схвалення положення про громадську раду при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради в новій редакції.