У Прилуках сформують молодіжну раду

3 жовтня 2017 року учні, студенти та учасники громадських організацій міста зібралися з метою створити молодіжну раду для проведення ефективної молодіжної політики.

Рішуче налаштовані юні активісти та представники ГО «Патріот» Прилуки, ГО «Прилуцький Козацький Полк», ГО «Українська громадська рада» обговорювали питання, щодо напрямків розвитку молоді, активізації творчих та культурних можливостей, реалізації громадянської позиції в суспільстві. Вступне слово озвучила заступник мера Фесенко Т. М., проводила зібрання Опанасенко Олена. Вирішено обрати голову молодіжної ради та секретаря під час наступних зборів. Загалом, обговорення пройшло продуктивно та ініціативно.
Представниця Української Громадської Ради Юлія Потіпака відзначила, що молодь міста має великі перспективи у співпраці та самореалізації в усіх напрямках розвитку. Впевнено можна сказати, що майбутнє міста за амбітними та цілеспрямованими людьми.