У Прилуках шкільних активістів з Польщі зустріли короваєм

Молодість — це своєрідний трамплін у майбутнє. Якщо провести цю чудову пору в пошуках нових знань та постійного розвитку, ти закладеш надійний фундамент для дорослого життя.
Саме такими спраглими до самовдосконалення є учні Сухополов’янської загальноосвітньої школи. 14 грудня команда ГО ”Українська громадська рада” завітала на захід, присвячений поверненню шкільних активістів з Польщі. Учнівська молодь відвідала польську початкову школу № 8 ім. Лесі Українки з українською мовою навчання в м. Бартошицях у Вармінсько-Мазурському воєводстві. Омріяна поїздка відбулась завдяки фінансовій допомозі  ГО ”Українська громадська рада”. Адміністрація школи звернулась зі словами подяки до голови правління ГО ”Українська громадська рада” Юлії Капран. Особливо приємно було отримати від школи запашний коровай, адже це символ гостинності та щирості. На святі учні декламували поезію Лесі Українки, співали пісні про Україну, виконували народні танці, пронизані патріотизмом та глибокою шаною до Батьківщини.
Команда ГО ”Українська громадська рада” завжди підтримує щирі ініціативи активної молоді, адже реалізація подібних проектів сприяє розвитку розумового та культурного потенціалу підростаючого покоління. Молодь – наше сьогодення, яке може і хоче змінити Україну на прогресивну європейську державу!