У Прилуках відбудеться “День вуличної музики”

20 травня у Прилуках відбудеться четвертий День Вуличної Музики, який за цей час встиг розростися з 10 до 40 міст, залучивши до події нових учасників в Борисполі, Новоград-Волинському, Ромнах, Каневі, Лохвиці, Сумах, Олександрії, Охтирці, Гадячі, Прилуках, Смілі, Острозі, Кропивницького, Кам’янському, Ватутіне, Куп’янську, Городище, Полтаві, Новогродівка, а також Сєвєродонецьку.

У списку артистів, які підтримують масштабну подію, вже значаться імена Святослава Вакарчука, ONUKA, Dakh Daughters, Alloise, Ірени Карпи, Мар’яи Головко, Христина Соловій, Группа Ray Band, Дмитра Побережного, Правиця, Familia Perkalaba, Sri-Ланка, Хамерман Знищує Віруси, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, Epolets, литовців Biplan, і групи” Вагоновожатые .