У Прилуках відбувся День Вуличної Музики 2018: Фотозвіт

19 травня 2018 року керівники Молодіжного Центру ГО “Українська громадська рада” організували та  взяли участь у проведенні Днів вуличної музики на Театральній площі у Прилуках. Учасники фестивалю “День Вуличної Музики”, ви найкращі!!! Не дивлячись на витівки природи, техніки, ви змогли подарувати глядачам щирі емоції, тепло та гарний настрій!

Дякуємо за підтримку Юлия Капран Людмила Сергеева Александр Дубовик Міський Будинок культури Виталий Шкурат Юлия Шкурат (Yulia Shkurat) Аня Иванова Oleksii Pidhainyi Джонни Косс Анна Арсененко Сухополов’янська загальноосвітня школа Чернігівської області Володимир Науменко Антон Попов Константин Степашкосергей ткаченко Anna Balabanova Клуб спортивного танцю “Акцент Наталия Березко, театру вогню та світла “Агній” Сніжана Нігма, Центру Творчості Дітей та Юнацтва, Гімназії №1 ім.Вороного, гурту “Fortuna”, гурту “МАТЕ ” і команді Молодіжного центру! Без вас фестиваль не відбувся б!

Всі разом ми довели, що “День Вуличної Музики” – найкращий день у році!!!