У Прилуках відбувся міжобласний турнір з боротьби Дзюдо

Спорт відіграє важливу роль у вихованні та розвитку дітей. Зокрема, спортивно —бійцівський клуб LICHMAN сприяє популяризації та розповсюдженню спорту в м. Прилуки серед молоді. Цієї суботи відбувся міжобласний турнір з боротьби Дзюдо. За підтримки ГО Українська Громадська Рада на базі ДЮСШ. Сьогодні майбутні олімпійські чемпіони продемонстрували справжню майстерність, спортивну дисципліну, прагнення до перемоги, завзяття та яскраві емоції.

ГО Українська Громадська Рада спільно зі спортивно —бійцівським клубом LICHMAN підтримали юних учасників змагання та із задоволенням нагородили переможців!

Неможливо передати всі емоції та враження від продемонстрованої майстерності! Вихідні разом з дітьми дарують енергію та натхнення на нові звершення!

Впевнені, що свято спорту повернеться і в наступному році!

Вперед до нових перемог!