У Прилуках відбувся щорічний “Миколин ярмарок” на честь Сміхотворця Миколи Яковченка

21 травня члени  ГО Українська Громадська Рада побували на  святі вареників.  У Прилуках відбувся щорічний “Миколин  ярмарок”. На Театральній площі звели молодіжне містечко в українському стилі, де розмістилися торгові намети, народні умільці, заклади громадського харчування, концертні майданчики, атракціони тощо.

Розпочався Миколин ярмарок на Театральній площі, де офіційна делегація та жителі міста вшанували великого Сміхотворця Миколу Яковченка, на честь якого щорічно влаштовується свято. Після чого учасники ярмарку пройшли театралізованою ходою по вулицях Юрія Коптєва та Київській до Центральної площі, де відбулося урочисте відкриття Миколиного ярмарку.

На честь жителів міста ГО УГР за допомогою запрошених нами талановитих артистів (Юлія Руднева, Разо, Владислав Ульяніч та  Аліна Ромашкіна) влаштували урочисту концертну програму “Ярмаркуємо — Миколу нашого шануємо”.

Дякуємо вам за створений святковий настрій.