У Прилуцькій бібліотеці провели круглий стіл, присвячений Дню Незалежності України

Сьогодні в приміщенні Прилуцької міської центральної бібліотеки імені Л.Забашти відбувся круглий стіл, присвячений Дню Незалежності України.

На захід було запрошено представників місцевої влади, громадських організацій, учасників АТО та істориків.

Юлія Потіпака, член ГО “Українська Громадська Рада” також долучилась до дискусії та вкотре наголосила, що недостатнє фінансування, бюрократичні підходи та шаблонні заходи руйнують молодіжну політику. Також відсутність кадрового запезпечення, молодіжної інфрастуктури та доступного житла змушує молодь масово мігрувати до мегаполісів або закордон.

В міста є величезний потенціал, щоб стати прогресивним та процвітаючим! Сподіваємось, що все-таки влада почує молоде покоління та нарешті вибудує систему взаємодії, враховуючи його потреби та залучаючи до процесу прийняття рішень!