У Ромнах відбудеться масштабне прибирання території

Приходьте на наймасштабнішу всеукраїнську екоакцію «Зробимо Україну чистою разом!», що пройде в Ромнах 29 квітня 2017 року, пишуть на сайті мерії.

Цьогоріч гуртом прибираємо знамениту РОМЕНСЬКУ РОЩУ (ОГНІВЩИНА) (вул. Гетьмана Мазепи).

Чекаємо вас у пункті збору біля магазину «Топольок» (м. Ромни, вул. Гетьмана Мазепи, 49). Старт о 10:00.

Бажано мати з собою чудовий настрій, рукавички, сміттєві пакетики й (за власним бажанням) питну воду.

Чому маємо прибирати саме роменську рощу та сад?

• Бо ці місця давно не «бачили» генерального прибирання

• Це найбільше в Ромнах зелене насадження — така краса потребує нашої з вами допомоги!

• Варто подбати про нашу історію: на території рощі (гаю) колись сім’я основоположника роменської залізниці й почесного мешканця м. Ромни Григорія Навроцького заснувала тут агрошколу

• Лиш разом ми зробимо корисну справу й класно проведемо час!

Тих, хто добре поприбирає, — наші партнери нагодують смачним обідом

Ви також можете приєднатися до акції 29 квітня та організувати прибирання у своєму дворі, вулиці, кварталі чи мікрорайоні

Більше інформації про акцію: letsdoitukraine.org/projects/ldu
Деталі за телефоном: 097 062 66 39 (Влад Піліпей)

Саме Ваша підтримка надасть змогу провести Всеукраїнську акцію «Зробимо Україну чистою разом!» на високому рівні та зробити вагомий внесок у виховання дбайливого ставлення громадян до довкілля та розвиток волонтерського руху в Україні.