У Ромнах відбувся День Вуличної Музики 2018

Щороку у третю суботу травня сотні виконавців різноманітних музичних стилів збираються разом на вулицях свого міста, щоб заграти і заспівати людям власну музику: просту і складну, нову і стару, рок і фолк, хіп-хоп і джаз, будь-що!

От і місто Ромни гриміло музичними талантами, святкуючи День Вуличної Музики. Саме за ініціативи ГО “Українська громадська рада” у минулому році Ромни вперше приєдналися до міжнародного фестивалю. Цього року свято вийшло більш масштабним і феєричним! Скрипки, гітари, баяни, домри, бандури…. Окремі виконавці, дуети, гурти і цілі оркестри радували глядачів своїми виступами.

Особлива подяка за це Роменській музичній школі. Танцювальний колектив “ВІВАТ” також долучився до нашого свята, показавши нові яскраві композиції, зарядивши публіку шаленим драйвом і позитивом.

Крім того, ми розіграли купу сертифікатів від спонсорів нашого свята. Конкурси, аніматори, креативні фотозони, аквагрим, навіть імпровізаційні пісні від команди “УГР” і багато інших цікавих моментів. Роменці фантастично відсвяткували ДЕНЬ ВУЛИЧНОЇ МУЗИКИ!

День вуличної музики – це справжнє свято, яке наповнює серця радістю! Особливо нашої команди: Александр Пашко Виталий Халецкий Юлия Герасименко Катерина Лук’яненко, Аліна Стебко, Юлия Назарина, Марина Божко, Альона Симоненко, – після важкої та насиченої роботи, але результат того вартий!