У Ромнах відбувся “Міський квест”: Фотозвіт

На спортивно—розважальній хвилі пройшли вихідні у місті Ромни.  22 липня відбувся “Міський квест”, за підтримки Українська Громадська Рада, участь в якому взяли 4 команди по 6 чоловік.

Озброєні гарним настроєм, жагою перемогти та азартом хлопці з дівчатами поринули у вир змагання.
По місту були розставлені певні “станції”, які потрібно знайти за підказками людини, що стояла на попередній станції. На кожному з “пунктів” команди виконували завдання, по завершенню якого робили селфі на локації.

У квесті взяли участь команди:
“Маяк”- 1 місце
“Молоде покоління”- 2 місце
“Роменські жертви” – 3 місце
“Дивограй” – 4 місце
Відповідно, всі вони були нагороджені подарунковими сертифікатами:
“Подарунковий сертифікат в кафе-бар “Кухня” на 1000 гривень”,
“Подарунковий сертифікат в ресторан швидкого харчування “Family Burger” на 500 гривень”,
“Подарунковий сертифікат в кафе-бар “Кухня” на 300 гривень”,
“Подарунковий сертифікат в кафе-бар “Кухня” на 300 гривень”.
Усі учасники залишилися задоволені та переповнені позитивними емоціями від “Міського квесту”.
Наступні квести: 29 липня, 5 серпня, 12 серпня
19 серпня- фінал, між командами— переможцями попередніх змагань.

Підводячи підсумки суботи, всі містяни впевнилися, що відпочинок може бути не тільки веселим, а ще й корисним та сповненим неабияких пригод.