У Ромнах відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва “FREEDOM”

2-го червня 2018 року в Роменському міському будинку культури громадською організацією “Українська громадська рада” було організовано і проведено Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва “FREEDOM”.

Колективи з трьох областей (Сумська, Чернігівська, Полтавська) завітали до Ромен, щоб позмагатися за звання найкращого. Цікаві номери, захоплюючі враження, феєрверк емоцій і танцювального драйву – саме це чекало роменців і гостей міста. До того ж, конкурсна програма була оцінена МЕГАпрофесійним зірковим журі з міста Київ, які оцінювали юні таланти учасників нашого фестивалю!

До суддівського складу увійшли: Оксана Караман – режисер-хореограф, танцюрист міжнародного класу бального танцю. З 2003 року творець і керівник танцювального центру My way. Учасниця фестивалів “Майданс 2”, The challenge, Dance monsters, Feel the beat. Працює в напрямках: хіп-хоп, джаз-фанк, джаз-поп. Ілона Гвоздьова – фіналістка телевізійного шоу “Танцюють всі-2”. Учасниця телевізійних шоу “Танцюють всі. Повернення героїв”, “Танці з зірками”.

Сльози радості від перемоги, сум від поразки, фото з зірками, тріумфальні нагороди, неймовірні враження – саме це наповнило Роменський будинок культури в той день! Це МЕГАмасштаб, який познайомить наше місто з усією Україною!

FREEDOM – свобода руху не знає меж!