ЄС схвалив безвіз для України

Female hands holding Ukrainian abroad passports on the Krakow city center background. Traveling to Europe from Post-Soviet countries or emigration to Europe concept

Комітет Європарламенту з громадянських свобод, юстиції і внутрішніх справ проголосував за проект резолюції про внесення України до списку країн, яким надається безвізовий режим. Питання підтримала переважна більшість депутатів комітету (39 – “за” та 4 – “проти” та один утримався) на засіданні у четвер, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.
“Україна виконала усі критерії, визначені з боку ЄС. І вони є важливими для подальшого стабільного розвитку країни”, – заявив на засіданні комітету депутат від Польщі Міхал Боні.Польський парламентарій привітав Україну із наближенням до остаточного скасування візового режиму з ЄС та висловив упевненість, що цей процес завершиться у червні.
Далі, за процедурою, проект рішення про скасування візового режиму для України законодавчий орган ЄС остаточно проголосує на пленарному засіданні 5 квітня.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *