Учнів Канева привітали с закінченням курсу мовного табору

Сьогодні, 20 червня  в канівській школі №1 імені Т.Г. Шевченка відбулося закриття мовного табору! Діти протягом місяця ходили на заняття з іноземних мов, які відбувалися у вільній ігровій формі. По закінченню курсу, учні поділилися своїми здобутими знаннями у вигляді концертної програми. Вірші, пісні та сценічні мініатюри — і все це іноземними мовами.

За активну участь, прагнення здобувати знання та натхненну працю учасники пройденого курсу іноземних мов отримали сертифікати. Команда Українська громадська рада також не залишилася осторонь і привітала школярів , вручивши їм подарунки та англомовні географічно-політичні карти.

Ми підтримуємо активну молодь, яка готова здобувати багаж нових знань, прагне підкоряти нові вершини!