УГР прийняла участь у засіданні громадської спілки «Труханів острів»

10 вересня ГО Українська громадська рада прийняла участь у засіданні громадської спілки «Труханів острів».

На засіданні було розглянуто питання щодо розвитку та реконструкції  території Труханового острова. Був презентований проект по благоустрою острова та обрано ключові напрямки розвитку. Таким чином, було прийнято рішення про активний розвиток спортивних секцій на території Труханового острову (прибирання території, реконструкція спортивних баз, організація фестивалів і т.і.) та побудову дитячого майданчика і парку відпочинку для приємного дозвілля дітей.

В засіданні приймали участь представники київської влади, члени громадських організацій та активні жителі столиці.

На разі, здійснюється збір всіх необхідних документів для втілення проекту по благоустрою Труханового острова в життя.

Усім, кому цікава подальша доля Труханового страва – просимо долучитися до його розвитку за посиланням – http://rada-gov.com.ua/kontakti/

Разом ми зможемо більше!