«України серпень золотий»: У Прилуках дітям з особливими потребами організували творчий конкурс

29 серпня  у Прилуцькому міському центрі соціальної служби для сім’Ї, дітей та молоді був організований творчий конкурс «України серпень золотий» серед дітей з особливими потребами.
Талант – це дар природи, який дається далеко не всім. Літо – це пора розквіту натхнення та творчого польоту. Саме це дає можливість створювати мистецькі шедеври.

Голова правління Українська громадська рада Ю.О. Капран була запрошена на свято в якості почесної гості І мала змогу на власні очі переконатися в тому, що дитяча творчість найщиріша, чиста, ніжна та невинна.

Нашою командою були відзначені талановиті та завзяті дітлахи.
Бажаємо всім конкурсантам наснаги, різноманіття фантазій та творчого натхнення. До нових зустрічей на мистецькій ниві!