Українська громадська рада підтримала проект від МЗС України присвячений 24й річниці незалежності України «Розкажи світові про Україну»

Українська громадська рада підтримала проект від Міністерства закордонних справ України присвячений 24й річниці незалежності України «Розкажи світові про Україну»

До 24 річниці незалежності України Міністерство закордонних справ в соціальній мережі запустило новий проект: “Розкажи Світові про Україну». В рамках цього проекту кожного дня з 4 по 24 серпня МЗС на своїй офіційній сторінці у фейсбук публікуватиме цікаві та корисні факти про Україну під хештегами ‪#‎TellWorldAboutUA ‬‪#‎20factsUA‬. Загалом до Дня Незалежності буде розповсюджено 20 фактів.

МЗС та команда УГР закликає всіх підтримати цей проект, аби донести всьому світу 20 фактів про те, яка все-таки прекрасна наша Україна!

Слідкуйте за акцією в соціальних мережах на офіційних сторінках Української громадської ради у фейсбук та вконтакте та поширюйте інформацію про Україну під хештегами ‪#‎TellWorldAboutUA ‬‪#‎20factsUA