Українська Громадська Рада вітає з днем Конституції

Прийняття Основного Закону – Конституції України 1996 року – на століття затвердило бажання народу жити у вільній країні і дало значний поштовх успішному розвитку суспільного життя і всієї економіки.

Основний Закон є головною умовою запоруки державного суверенітету України, об’єднання людей для успішного росту особистості. Конституція робить акцент на основні людські цінності і гарантій його безпеки, гідності, а також на захищеності його життя і здоров’я.

Від щирого серця бажаємо вам домашнього затишку, здоров’я, достатку, продуктивної роботи на добробуту всього нашого українського народу! Хочеться, щоб це свято надало Вам сили для великих досягнень і звершень на благо нашої незалежної Батьківщини, а також втілення принципів Основного Закону – законності і людинолюбства!

З Днем Конституції!

Зі святом, дорогі українці!

Опубліковано Українська Громадська Рада Четвер, 28 червня 2018 р.