Українські діти відвідали Вільнюс у рамках проекту “Україна понад усе”

ГО ‘’Українська Громадська Рада’’ продовжує співпрацю з іноземними державами

26 березня 80 українських дітей завітали до Литви в рамках проекту “Україна понад усе” на чолі з членом ГО УГР Тетяною Козаченко.

“Нас гостинно зустріла Голова Громади українців в м. Вільнюс Наталія Шертвітене, її заступник, працівник посольства Микола Дзядзін, голова асоціації іноземних громадян в Литві Йонас Гумбелевічус та багато литовських дітей,”- ділиться враженнями Тетяна Козаченко.

“Ми, українці, щиро дякували братньому народу за велику допомогу під час війни, вітали литовців із сторіччям відновлення держави. Зустріч проходила в рамках фестивалю “Балтійський бриз”. На сцені виступали: оркестр народних інструментів Лохвицької дитячої музичної школи, колективів сучасного танцю київського хореографічного коледжу, фольклорні крлективи ” Bitinelis”, ” Reketukas”, ” Virvyte” з Литви, колектив східного танцю “Маріам” м. Прилуки. Також свої таланти показували діти з Києва, Варви, Корзина, Лохвиці. Виставка робіт образотворчого та декоративно-прикладно мистецтва вразила глядачів різноманітністю та фантазією.

Висловлюємо щиру подяку Громаді українців в місті Вільнюс за гостинність, за розуміння того, що через дитячу творчість зміцнюються відносини між Україною та Литвою. Запрошуємо литовські колективи до нас в Україну!”