Українські волейболістки вперше виграли Євролігу

Сьогодні в Івано-Франківську відбувся другий фінальний матч жіночої Євроліги сезону 2017 року. Національна збірна України обіграла команду Фінляндії з рахунком 3:1.

Перша партія склалася невдало для підопічних Гарія Єгіазарова. В середині партії вони занадто далеко відпустили фінську команду 11:19 і вже вирівняти становище у них не вийшло – 17:25.

Друга партія проходила у впертій боротьбі. Частіше в ній в рахунок вела збірна України, яка в кінці партії схилила чашу терезів на свій бік 25:23.

За сумою двох фінальних матчів збірна України вже стала переможцем. Фото: facebook.com/fvu.in.ua

Вирішальною в цій грі і в усьому фінальному протистоянні стала третя партія. Наша команда впевнено вела гру і постійно була попереду аж до рахунку 21:18. Але тут господарі майданчика програли п’ять очок поспіль і виявилися вже в ролі наздоганяючих 21:23. Далі рахунок став 23:23, після чого фінська збірна заробила сетбол 23:24. У такій складній ситуації українські волейболістки продовжували боротися і зуміли виграти партію 27:25.

За сумою двох фінальних матчів збірна України вже стала переможцем Євроліги і хід подальших подій ніяк не міг вплинути на це. У підсумку четверту партію господарі майданчика виграли 25:16 і слідом за чоловіками вперше стали переможцями Євроліги.

Україна – Фінляндія – 3:1 (17:25, 25:23, 27:25, 25:16).

Посилання: https://ukranews.com/ua/news/507185-zhinocha-zbirna-ukrainy-z-voleybolu-stala-peremozhcem-yevroligy