Україну представлять 246 участників на литовському фестивалі “Балтійський бриз”

За підтримки посольства України в Литовський республіці, Департаменту іноземних громадян Литви, Української громади м. Вільнюс та ГО”Українська Громадська Рада” 29 жовтня відбудеться фестиваль “Балтійський бриз”.

Україну будуть представляти 246 учасників. З Прилук у III інтернаціональному фестивалі “Балтійський бриз” бере участь вокальна студія “Артист” (керівник Анна Ведмідська).

Також прославлятимуть нашу країну учасники з м. Київ, Бровари, Ніжин, Бориспіль – 6 хореографічних колективів, 8 вокалістів, театр мод та виконавці на музичних інструментах спеціалізованих шкіл естетичного виховання.

Юні дарування змагатимуться в номінаціях:
-хореографія колектив;
-хореографія соло;
– хореографія малі форми ( дует, тріо);
– вокал колектив;
-вокал соло;
– вокал ( малі форми );
-інструменталий жанр;
– театр мод;
– художнє читання;
– декоративно- ужиткове та образотворче мистецтво.

Вперше україно – литовський фестиваль “Балтійський бриз” в рамках культурного проекту Україна понад усе’ відбувся навесні 2018 року. Взагалі проект стартував в 2017 році. За цей час було проведено три фестивалі в Туреччині, один в Австрії та три в Литві.