Уряд пропонує змінити правила нацвідбору на Євробачення

Кабінет міністрів доручив Держкомтелерадіо разом з НСТУ удосконалити правила відбору на Євробачення. Відповідний проект урядового рішення, внесений віце-прем’єром В’ячеславом Кириленком, підтримали на засіданні 27 лютого.

Відзначається, що правила мусять змінити “з урахуванням обставин, які викликали широкий суспільний резонанс під час відбору представника України для участі у Євробаченні у 2019 році”.

Крім того, Кабмін звернеться до Верховної Ради проханням невідкладно ухвалити закон про особливості провадження гастрольно-концертної діяльності українськими виконавцями на території Росії та на тимчасово окупованих територіях.

“Якщо ці дві справи будуть реалізовані, ми більше ніколи не будемо стикатися з такими речами, які мали місце зараз і сколихнули громадськість”, – заявив Кириленко.