В Ірпені обговорили стан розвитку молодіжних центрів в Україні

13 жовтня 2017 року в м. Ірпінь Київської області відбувся всеукраїнський семінар “Розвиток молодіжних центрів в Україні“, організований Мінмолодьспорту спільно з Київською ОДА.

Участь у заході взяли заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган та понад 60 учасників – представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, молодіжних центрів України та ініціативних груп по їх створенню, а також донорських проектів і організацій.

У рамках заходу проведено засідання робочої групи з розвитку молодіжних центрів в Україні, утвореної при Мінмолодьспорту. Під час зустрічі обговорювалися питання щодо нормативно-правової бази з розвитку мережі молодіжних центрів в Україні, процедури отримання молодіжними центрами України Національного знаку якості та плани діяльності на 2018 рік.

Олександр Ярема наголосив на важливості об’єднання зусиль усіх сторін, як влади, так і громадськості та донорських проектів і організацій, щодо розвитку і підтримки діяльності молодіжних центрів в Україні. За словами заступника Міністра, молодіжні центри є основними осередками молодіжної роботи та партнерами місцевих органів влади, органів місцевого самоврядування щодо ефективної реалізації молодіжної політики на території регіону.

Олександр Горган розповів про плани стосовно створення у Київській області молодіжних центрів, зокрема було презентовано ініціативу щодо будівництва Будинку української молоді (м. Вишгород), поінформовано про будівництво Пластового вишкільного центру (м. Буча) та роботу щодо будівництва центру інклюзивної освіти (м. Обухів).

Окрім цього, представники донорських проектів та організацій, зокрема Програми сприяння громадської активності “Долучайся”, Програми розвитку ООН в Україні, проекту “Активні громадяни” Британської Ради в Україні, Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, презентували можливості для молодіжних центрів та напрями для співпраці.