В Україні створили безкоштовний додаток для виклику лікаря

Викликати лікаря – базова потреба людини. Для її задоволення в Україні впроваджується мобільний додаток “Докрадар”.

Завдяки додатку клієнт може викликати медичного спеціаліста за місцем свого знаходження, пише на своїй офіційній сторінці у Facebook хірург, директор “Українського медичного центру з безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій МОЗ України” Максим Циганок.

“Докрадар” дозволяє безкоштовно, через сервіс “Екстрений виклик”, оперативно знайти найближчого до місця події рятівника, патрульного поліцейського або лікаря, для отримання потерпілим першої домедичної та медичної допомоги”, – йдеться у пості. Людина може отримати фахову екстрену допомогу лише за три кліки, а її місцезнаходження допоможе визначити GPS.

Цікаво, що додаток також дозволяє викликати приватних медиків, які працюватимуть із системою. Застосунок розроблено Державним підприємством “Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій МОЗ України” за допомогою фахівців МОЗ України, партнерських підприємств і організацій.

Лікарі, ДСНС, патрульна поліція та громадські організації, які відповідають за екстрену домедичну допомогу, можуть використовувати “Докрадар для спеціалістів”, як джерело інформації про випадки, які потребують екстреного реагування.

Лікарі зможуть за допомогою додатка самостійно нормувати свій робочий час, ціну виклику та робоче навантаження. Поки інформації про те, що додаток офіційно схвалений МОЗ, немає.