В Україні триває проект “Дитинство без насильства”

Сумна статистика Ради Європи: кожна третя дитина стає жертвою фізичного насильства, а кожна друга – психологічного. Тому в Україні лікарів навчатимуть розпізнавати ознаки насильства у дітей та підлітків та на них реагувати, повідомляє прес-служба МОЗ.

З початку лютого в Україні відбирали 23 медпрацівників для навчання та подальшої роботи в проекті “Дитинство без насильства”. Далі вони стануть національними тренерами, які впродовж 2018 року систематично вчитимуть медпрацівників свого регіону виявляти та реагувати на насильство над дітьми.

Наших тренерів вчитимуть професор педіатрії Школи медицини Нью–Йоркського університету Вінсент Палуччі та професор педіатрії Пенсильванської державної медичної школи та начальник відділу педіатрії з дитячих адикцій у Пенсильванській державній дитячій лікарні Лорі Фрезієр.