В Україні запустили YouTube Kids

У компанії Google повідомили про запуск YouTube Kids в Україні. Цей додаток допоможе знаходити відео, які подобаються дітям, вибирати канали, а також обмежувати час перегляду відео.

У додатку YouTube Kids зібрані розважальні та пізнавальні ролики для всієї родини.

Додаток безкоштовний та монетизується через рекламу.

Усі рекламні оголошення в YouTube Kids чітко позначені як реклама, їх попередньо перевіряють вручну, аби переконатися, що вони відповідають правилам її розміщення, повідомляють у Google. «На YouTube Kids, наприклад, не дозволена реклама продуктів харчування або напоїв, відеоігор, а також рекламні ролики, призначені для дітей від 12 років, або клікабельна реклама», – розповідають у компанії.

ФУНКЦІЇ YOUTUBE KIDS:

 КОНТЕНТ ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ. Канали і плейлисти, які згруповані в чотири категорії: «Шоу», «Музика», «Навчання» і «Цікавинки».


 КОЛЕКЦІЇ ПАРТНЕРІВ. Діти можуть дивитися добірки відео від партнерських каналів на найрізноманітніші теми: від декоративно-ужиткового мистецтва до музики, спорту, навчання тощо. Батьки можуть обрати, до яких із цих колекцій і тем їхні діти отримають доступ.


 КОНТЕНТ, СХВАЛЕНИЙ БАТЬКАМИ. Режим «Схвалені відео» дозволяє батькам спеціально вибирати окремі відео і канали, щоб зробити їх доступними для своєї дитини в додатку. За потреби батьки можуть вимкнути функцію пошуку роликів для дитини. У такому випадку їй будуть доступні тільки відео з автоматично створеної вибірки. Водночас ролики із загальної колекції однаково буде видно в розділі з рекомендаціями на головному екрані.


 ЧАС ПЕРЕГЛЯДУ. За допомогою вбудованого таймера батьки можуть контролювати час перегляду відео, наприклад, обмеживши сеанс до 30 хвилин. Додаток повідомить дитині, коли її сеанс закінчиться.

 Додаток можна завантажити на Google Play і Apple Store.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *