Вчора відбулося чергове тренування в «Центру Соціально-Психологічної реабілітації дітей»

«Українська громадська рада» продовжує координувати спортивний проект, в рамках якого проходять навчальні заняття по футболу для дітей від 5 до 15 років. Вчора відбулося чергове тренування в «Державному Відділені Центру Соціально-Психологічної реабілітації дітей», на якому хлопці та дівчата вивчали техніко-тактичні дії в захисті та відпрацювали їх у нападі.

З кожним тренуванням майбутні спортсмени дізнаються все більше і більше корисної інформації про професійний футбол та набувають нові навики та знання.
Ми дуже раді, що можемо допомагати в реабілітації цих діток.

І ми віримо, що в майбутньому діти виростуть насамперед здоровими та щасливими і не виключено, що найкращими спортсменами України!