Верховна Рада ухвалила закон про валюту

Верховна Рада 21 червня прийняла закон про валюту №8152. Він має забезпечити прозоре та вільне переміщення капіталу та скасувати низку обмежень.

Як зазначають автори проекту, цей закон має позитивно вплинути на залучення інвестицій та експортну діяльність українського бізнесу.

Закон знімає будь-які обмеження на проведення валютних операцій, за винятком кризових ситуацій. Українці також зможуть інвестувати гроші за кордон без отримання індивідуальних валютних ліцензій, які вимагали раніше.

Закон також знімає валютний контроль для операцій до 150 тисяч гривень. Раніше під контроль підпадали всі валютні операції.

Закон скасовує обмеження щодо терміну для розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів (раніше – до 180 днів). Також скасовується покарання за порушення термінів закриття контрактів.

Якщо підприємства захочуть залучити кредитні гроші з-за кордону, їм не доведеться реєструвати ці кредити. Тепер дані збиратимуть лише для статистики та обліку.
Посилання: http://www.the-village.com.ua/village/business/news/273291-verhovna-rada-priynyala-zakon-pro-valyutu-scho-zminitsya

Напишіть відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *