«Від ініціативи – до дії»: ІІ Міжнародний форум молодіжних центрів

Команда Молодіжного центру – це активна молодь, яка прагне самовдосконалення та розвитку. Це доводить Анна Арсененко , керівник “Молодіжного творчого об’єднання”, яка сьогодні повернулась з ІІ Міжнародного форуму молодіжних центрів «Від ініціативи – до дії» у Святогірську.

Дуже влучно загальне враження від форуму передав заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема: “До кожної громади свій підхід, свій варіант розвитку в ній Молодіжного центру чи Молодіжного банку ініціатив… 2 гітари, батут і пеньки для сидіння можуть бути більш актуальними для молодіжного центру маленької громади, ніж музичний центр, тренажери і дивани…”

Молодь міста Прилуки дуже ініціативна, в цьому Анна переконалася за час функціонування нашого центру. Молодіжний центр радо зустрічає всіх ініціативних, креативних та божевільних в бажанні зробити наше місто крутим осередком для молоді!