Видавництво книги “Вступ до музикознавства та коротка історія української музики” Мировський О. А.

Нещодавно до нашої Громадської Організації звернувся Олексій Мировський – музикант, вчитель музики у школі, а також чудовий письменник, який написав книгу по музичній літературі для того, щоб наше молоде покоління навіть в найвіддаленіших куточках України змогло якнайдетальніше вивчати особливості музикознавства та історії української музики.

Це видання в першу чергу необхідне для учнів музичних шкіл, шкіл мистецтв, а також шкіл естетичного виховання. Потреба її полягає в тому, що на даний час аналогічних видань практично немає і вчителі вимушені або користуватися старими радянськими підручниками або просто диктувати матеріал, що займає час. Книга написана в короткому конспектному варіанті, тому містить найголовніші поняття, які повинні знати учні.

Громадська Організація «Українська Народна Рада» із задоволенням береться за допомогу даному проекту. В цей важкий для країни час, коли йде війна, та фінансування зовсім немає, ми відгукуємось на дане прохання, тому що за дітьми – наше майбутнє! Тому в найближчий час учні різного роду шкіл вже зможуть повноцінно розвиватись та вивчати всі тонкощі музичної творчості нашої країни.

Скачати макет обкладинки