Відбувся третій бізнес стендап “Гола правда українського бізнесу”

9 липня при підтримці громадської організації “Українська громадська рада” відбувся бізнес стендап “Гола правда українського бізнесу”

В цей день в Будинку вчителя в Києві під одним дахом зібралися молоді та ініціативні люди, які вже будують чи прагнуть розвивати свій власний бізнес в Україні та досвідчені бізнесмени, котрим вже вдалося досягти певного успіху.

В форматі бізнес стендапу досвідчені бізнесмени розповідали історії свого успіху, ділилися порадами та рекомендаціями щодо створення і розвитку власного бізнесу, мотивації себе та своїх співробітників. Бізнесмени вели відверті розмови про складні реалії сучасного бізнес середовища та на своєму прикладі показували, що ніколи не слід опускати руки. Після кожного виступу на спікерів чекали гострі і пікантні питання від експертів та учасників «Голої правди».

Всі резиденти гідно справилися з поставленою задачею: їх розповіді були стислими, але змістовними, а відповіді на провокаційні питання – чесними та відвертими.

На «Голій правді українського бізнесу» секретами бізнесу ділилися:

• Анатолій Гулей (Президент Української міжбанківської валютної біржі. Екс-голова правління ВАТ “Ощадбанк”.). Тема виступу: Філософія грошей.
  • Олександр Пашко (Успішний підприємець. Сфери діяльності: автобізнес, call-центри з надання послуг, ПП “Вугілля України”). Тема виступу: Мотивація, продажі.
  • Юлія Капран  (Бізнес тренер. Голова громадської організації “Українська громадська рада”) Тема виступу: жінка і бізнес.
  • Ростислав Кравець (Адвокат, Старший партнер Адвокатської компанії “Кравець і партнери”, голова Третейського суду)

Тон всьому заходу задавали його ведучі:

Максим Храмов – співвласник ресторанних мереж “Челентано”, “Жовток”, “Банка”.
Антон Філіпчук – автор ідеї ГПУБ.