«Відчуй»: В Україні почали популяризувати жестову мову

Українські відомі діячі почали кампанію з популяризації вивчення жестової мови. Про це розказала громадська організація «Відчуй», яка просуває інклюзивність, підтримує нечуючих людей та тих, хто втрачає слух.

В кампанії взяли участь, наприклад, музиканти Дмитро Монатік, Віра Брежнева, Андрій Хливнюк та актор Юрій Горбунов. Всього організатори відзняли 33 відомих людей, які демонструють один із жестів.

Попереду, говорять в організації, планується серія ініціатив та публічних заходів, в тому числі соціальні експерименти та дитячий комікс.

За даними Міністерства охорони здоров’я, сьогодні в Україні понад – один мільйон громадян, які або зовсім не чують, або втрачають слух. Понад 223 тисячі людей спілкуються жестовою мовою.