Відкриття Молодіжного центру у Прилуках: Фотозвіт

28 жовтня з яскравого відкриття розпочалася робота Молодіжного центру в Прилуках. Молодіжний центр – це вільний простір для реалізації творчих, культурних та соціальних ініціатив молодих прилучан, місце для навчань, втілення проектів, презентацій, майстер-класів, зустрічей та здорового відпочинку.
Прилучанам презентували місце, де вони зможуть втілювати свої ідеї та креативні задуми у життя, проводити час з друзями, розвивати свій творчий потенціал. Відтепер все це можна робити за адресою: вул. Коптєва, 59 (територія заводу «Будмаш», поруч з відділенням ПриватБанку).
Ініціатором створення молодіжного центру в Прилуках стала ГО «Українська громадська рада» та молодь міста, яка відразу запропонувала свою допомогу. Його двері відкриті для усіх, хто прагне саморозвитку, заняття – безкоштовні, – говорять організатори та наголошують, що в Молодіжному центрі можна не лише працювати та долучатися до соціальних та культурних програм, а й відпочивати та знайомитися з новими друзями.