Відкриття турніру з українських національних бойових мистецтв “Козацький Герць”

Сьогодні відбулося відкриття турніру з українських національних бойових мистецтв “Козацький Герць” ім. Валентина Бойка в м. Прилуки. Такі традиційно-українські заходи – дуже гарна і правильна ініціатива, тому що ми – українці повинні знати та поважати історію і давні традицї нашого народу. Захід був приурочений трагічним подіям на Майдані.

Ми всі згадали та віддали шану Героям, які поклали своє життя за нашу свободу і волю.
Окрема подяка всім виступаючим, було дуже захоплююче та вражаюче видовище! Ви дали можливість відчути справжній дух України.

Від “Української громадської ради” було презентовано всім командам, які прийняли участь у турнірі, подарунки. Сім’ї загиблого Героя Валентина Бойка члени #УГР подарували кондиціонер.
Хотілось ще раз висловити подяку нашим Захисникам! Дякуємо!