Вирішальний відбір збірної команди країни для участі на чемпіонаті світу з Хортингу

Донецький Обласний осередок Всеукраїнської громадської організації “Українська Федерація Хортингу” за підтримки   Спортивного комітету України Громадської Організації “Українська Громадська Рада”  буде приймати участь  3-4 квітня  в м. Києві на базі спортивного комплексу Національного Університету біоресурсів і Природокористування України (науково -спортивний комплекс № 9) за безпосередньої підтримки Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнської громадської організації “Українська Федерація Хортингу” у Чемпіонаті  України з хортингу серед кадетів, юніорів та чоловіків у розділах “двобій”, “форма”, “показові виступи”.

У заході планується участь 360 спортсменів з таких куточків країни як м. Київ, Київська обл., Дніпропетровська обл., Закарпатська обл., Запорізька обл., Кіровоградська обл., Львівська обл., Миколаївська обл., Одеська обл., Полтавська обл., Сумська обл., Черкаська обл., Херсонська обл., Чернігівська обл., Донецька обл.

Чемпіонат України 2015 стане вирішальним у відборі збірної команди країни для участі на чемпіонаті світу з хортингу, який пройде в Польщі в жовтні 2015г.

Не дивлячись на події, що відбуваються на сході України Донецький Обласний осередок Всеукраїнської громадської організації “Українська Федерація Хортингу” провів 2 відбіркових Чемпіонату Донецької області серед кадетів, юніорів та чоловіків, відібравши в результаті 28 кращих спортсменів регіону для участі в Чемпіонаті України, провів 3 навчально тренувальних збори на яких хлопці протягом півтора місяців закріплювали і ретельно відточували свої   тактичні, технічні та фізичні дані і навики.

Всі ці підготовчі заходи та й сама поїздка на чемпіонат не могли б пройти без фінансового забезпечення та матеріальної- організаційної підтримки.