Вітаємо з державним святом Днем Конституції України

Шановні українці! Українська Громадська Рада вітає Вас із визначним державним святом – Днем Конституції України!

Досвід усього світу показує, що більш успішно те суспільство, яке дозволяє людині проявити себе самого. Тільки незалежна особистість є провідною ланкою в сьогоднішньому світі, творить людські відносини, як правові, економічні, так і культурні.

Прийняття Основного Закону – Конституції України 1996 року – на століття затвердило бажання народу жити у вільній країні і дало значний поштовх успішному розвитку суспільного життя і всієї економіки.

Основний Закон є головною умовою запоруки державного суверенітету України, об’єднання людей для успішного росту особистості. Конституція робить акцент на основні людські цінності і гарантій його безпеки, гідності, а також на захищеності його життя і здоров’я.

Від щирого серця бажаємо вам домашнього затишку, здоров’я, достатку, продуктивної роботи на добробуту всього нашого українського народу! Хочеться, щоб це свято надало Вам сили для великих досягнень і звершень на благо нашої незалежної Батьківщини, а також втілення принципів Основного Закону – законності і людинолюбства!

Миру та процвітання вам, дорогі українці! Зі святом!