“Волонтери – люди доброї волі”: активна молодь Прилук ділилась досвідом волонтерської діялності

5 грудня 2018 року в приміщенні Прилуцького краєзнавчого музею ім. В.І.Маслова відбулась година зустрічі “Волонтери – люди доброї волі”, присвячена Дню волонтера.

Чим живе і яку волонтерську діяльність проводить молодь м. Прилуки розповів представник ГО “Українська Громадська Рада” Сокіл Валерій.

Гості зустрічі, представники волонтерської організації “Патріот Прилуки” розповіли про свій шлях до волонтерського руху, про ті добрі, безкорисливі справи , які роблять представники громадської організації для наших земляків на Сході України, дітей – сиріт.

По закінченню зустрічі учениця 10 класу Винниченко Яна, від імені своїх товаришів вручила волонтерам на знак вдячності конверт з сердечками-побажань і вітань для передачі нашим землякам , що воюють на Сході України.