«Все, що душа довірила словам»: У Ромнах відбулася зустріч до дня поезії

У Всесвітній день поезії в центральній міській бібліотеці для дорослих ім. Бориса Антоненка-Давидовича відбулася поетична зустріч «Все, що душа довірила словам», на яку завітали місцеві літератори та краєзнавці, члени ГО “Українська Громадська Рада”, користувачі бібліотеки.
Майстри поетичного слова Роменщини, члени літературного об’єднання «Обрії» (голова Людмила Грицай) та громадської організації «Літературне об’єднання «ДИВОСЛОВО» (керівник Тетяна Лісненко), читали власні поезії та твори своїх улюблених поетів. Присутніх надзвичайно вразили вірші юних поетів-початківці, переможців районного літературного конкурсу для дітей та молоді «Собори душ» ім. Йосипа Дудки Каріни та Альбіни Гвоздецьких. Григорій Діброва вручив грамоти від Роменської міськрайонної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка.
Кожному з поетів Людмила Грицай зачитала гумористичне передбачення на майбутнє. Тепла атмосфера залу немовби невидимими місточками поєднала серця всіх учасників свята, де кожен зміг доторкнутися частинкою душі до того високого, сокровенного, що називається творчістю. Прекрасним доповненням цієї зворушливої зустрічі стало привітання учнів СЗОШ №1 та музичний виступ Петра Акімова. На книжковій виставці «Майстри поетичного слова краю» були представлені збірки місцевих авторів. Для гостей бібліотеки цей день перетворився на дивовижне дійство.