Всесвітній день поезії: У Ромнах визначили переможця літературного конкурсу

В центральній міській бібліотеці для дорослих ім. Бориса Антоненка-Давидовича підвели підсумки конкурсу, який під час святкування Всесвітнього дня поезії оголосила майстриня декоративно-прикладного мистецтва Софія Семенівна Стрельченко.

Вона запропонувала поетам у віршованій формі описати все те, що відбувалося в залі, а присутній на заході керівник ГО “Українська Громадська Рада” Олександр Пашко пообіцяв переможцю винагороду в розмірі 3000 грн.

Під час оголошення результатів в читальному залі зібралися місцеві літератори, краєзнавці, працівники бібліотеки та представники ГО “Українська Громадська Рада”, які й визначили переможця конкурсу.

Ним стала поетеса, керівник ГО “Літературне об’єднання ДИВОСЛОВО” Тетяна Лісненко, яка отримала кошти на видання своєї книжки.

Вітаємо переможця та з нетерпінням чекаємо виходу книги!