Всеукраїнський форум “Молодь та децентралізація влади в Україні”

З 14 по 15 листопада 2017 року  у м.Ірпінь проходить Всеукраїнський форум “Молодь та децентралізація влади в Україні”, організатором якого є Міністерство молоді та спорту України. Метою форуму визначено обговорення актуальних напрямів реалізації молодіжної політики в умовах децентралізації на різних рівнях, обмін досвідом і кращими практиками та напрацювання практичних рекомендацій. ГО “Українська громадська рада” приймає активну участь у подібних заходах, щоб переносити позитивний досвід та нові знання на ефективну роботу Молодіжних центрів по всій Україні.

До форуму залучено близько 150 учасників, серед яких представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, відповідальні за розвиток молодіжної політики; виконавчих органів об’єднаних територіальних громад; молодіжних центрів, підліткових клубів, центрів юнацтва, центрів краєзнавства та туризму, бібліотечних закладів України; громадських об’єднань, що працюють із молоддю; молодіжні працівники та активна молодь, яка мешкає в ОТГ. Програма форуму включає тематичні заходи та воркшопи щодо розвитку молодіжної політики в Україні та на регіональному і місцевому рівнях зокрема. “Молодь є активним учасником створення змін в країні. Тому необхідно впроваджувати ефективну громадянську освіту задля активізації пасивної молоді, відповідального розкриття потенціалу лідерства”,- зазначив заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема. Команда ГО “Українська громадська рада” створила простір, який сприяє розкриттю потенціалу підростаючого покоління, надихає до самовдосконалення в різних напрямках суспільної та творчої діяльності. Ми віримо, що активна молодь із чіткою життєвою позицією може змінити наше місто і країну!