Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 18 лютого 2016 року, “Українська громадська рада” прийняла активну участь у заході щодо вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в Київському технікумі готельного господарства. До глибини душі кожного з присутніх вразили слова воїнів АТО, волонтерів і щирі пісні студентів!!! Дуже пізнавально було почути настанови нашому молодому поколінню щодо міцності українського духу та необхідності цінувати своє життя,а також пам’ятати, що кожну хвилину наші воїни ціною свого життя захищають свободу нашої України!!!

Керівник напрямку #УГР допомоги воїнам АТО, Пашко Олександр Сергійович, запропонував студентам брати приклад не з супергероїв кінофільмів, а з реальних героїв – воїнів АТО!!!

У свою чергу представники “Української громадської ради”: Корнет Лілія, Сторчак Марина та Воробей Віталій, з відчуттям великої вдячності і поваги, презентували подарунки від організації запрошеним учасникам АТО з метою отримання позитивних емоцій – квитки на театральну виставу.