Євробачення 2017: Афіша культурних та розважальних заходів у Києві

Затверджена програма культурних заходів у столиці під час проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017.

Вже з 30 травня для киян і гостей столиці будуть створені розважальні зони, де вони зможуть взяти участь у майстер-класах, відвідати фестивалі і виставки, а головне – поспілкуватися і приємно провести час. Про це йдеться у відповідному розпорядженні КМДА.

Розваги, які працюватимуть з 30 квітня до 14 травня

1. Фан-зона на Софії розташується на Софіївській площі, яка зможе розмістити до 10000 відвідувачів. Фан-містечко буде розділене на такі зони: культурна, інформаційно-довідкова, лаунж, фуд-корт і розважальна.

2. Розважальна зона на Троїцькій площі, де будуть представлені кращі зразки національної музики, сучасних творів музичного та театрального мистецтва. Також тут будуть працювати зони фуд-кортів, майстер-класів, виставок-продажів, дитячих розваг, фотозона, туристичний інформаційний центр.

3. Розважальна зона Feel Ukraine (Відчуй Україну) на Контрактовій площі. На зазначеній локації киян та гостей міста чекають виступи артистів, виставки, майстер-класи, які супроводжуватимуться відеофільмами на великих кранах. Буде функціонувати велика дитяча зона. Кожен день буде присвячений окремій темі: день джазу, день української літератури, день образотворчого мистецтва, день костюму та прикрас і т. д.

4. Розважальна зона Євробачення: Ретроспектива розташується на Поштовій площі. Тут відбуватиметься фестиваль-караоке, який познайомить гостей з історією Євробачення. В рамках фестивалю всі охочі зможуть взяти участь у караоке-конкурсі. Конкурси триватимуть з 18:00 до 20:00 (Відбірковий етап). Фіналістів конкурсу з 20:00 до 21:00 оцінюватиме професійне журі, сформоване із зірок поп і рок сцени.

5. Розважальна зона Перший київський пленер Art Kyiv Fort 2017 відкриється і на території національного історико-архітектурного заповідника Київська фортеця. Простір буде облаштовано тимчасовими сферичними тентовыми спорудами – візуалізація логотипу Євробачення-2017. На основному майданчик пленеру відкриється велика художня виставка, на якій будуть представлені експозиції сучасних художників України.

Розваги, які будуть працювати з 4 до 7 травня

В рамках культурних заходів відбудеться Міжнародний фестиваль Київський тиждень мистецтва (Кyiv Art Week). Під час заходу передбачені виставки в галереї, наукові конференції, концерти, вечірки. Головною локацією фестивалю у цьому році стане бізнес-центр Торонто-Київ, де розташується Міжнародний арт-ярмарок Art Kyiv Fair, виставка Музей приватних колекцій і спецпроект арт-резиденції BIRUCHIY.

Розваги, які будуть працювати з 5 по 14 травня

У Київській міській галереї мистецтв Лавра відбудеться Міжнародний арт-фестиваль Face of art. Програмою заходу передбачено проведення виставки Дивовижна розгубленість за підсумками діяльності арт-резиденції в галереї Лавра, спецпроекту з Фондом Антиснід – Kissing Does not Kill, відеоінсталяцій Євгенія Чернишова, медіаінсталяцій арт-групи Tenpoint, виставка сучасного українського театру, виступів відомих музикантів, представників альтернативної музичної сцени.

Розваги, які будуть працювати з 12 по 14 травня

На Контактовій і Поштовій площах, а також на території парку Кіото відбудеться показ 3D-mapping-show Kyiv Light Fest. Протягом трьох днів з 19:00 до 23:00 українські та зарубіжні видеохудожники будуть перетворювати будівлі на величезні екрани з видовищними відеопроекціями. В рамках 3D-mapping-show також передбачено світлове шоу в парку Кіото та на Андріївському узвозі з 20:00 до 23:00.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *