Youth Centers in Ukraine: Всеукраїнський семінар «Розвиток молодіжних центрів в Україні»

13 жовтня відбувся Всеукраїнський семінар «Розвиток молодіжних центрів в Україні» ініційований Мiнiстерством молоді та спорту України. Щороку до спільноти Youth Centers in Ukraine долучається все більше новостворених центрів та ініціативних груп з усіх регіонів. Уже успішні та досвідчені, нові та прогресивні керівники і представники різних напрямків розвитку молодого покоління проводять презентації, лекції та семінари. Закордонні гості теж діляться із задоволенням своїми напрацюваннями. Представники ГО «Українська Громадська Рада» Юлія Капран та Людмила Сергеєва взяли участь у заходах семінару “Розвиток Молодіжних Центрів в Україні”.

На засіданні робочої групи з розвитку молодіжних центрів відбулися презентації та активні діалоги. Обговорювали плани діяльності молодіжних центрів на 2018 рік, ознайомлювалися зі станом та змістом нормативно-правової бази, піднімали питання фінансової підтримки центрів, національного знаку якості та критеріїв якості для молодіжних центрів. Представляли свої програми спікери: Супрун Світлана (міжнародна організація PACT (WASHINGTON)), Анна Острікова з темою «Конкурс молодіжних інновацій. Розробка конкретних дій, які ведуть до покращення навколо себе, у своїй громаді.», Захар Ткачук показав презентацію « Програма для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку», Анна Власенко розповідала про європейські програми молодіжного лідерства.

Також взяли участь Олег Слабоспицький( координатор громадського сектору Євромайдану), Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган виступив головним спікером семінару та розповів про проведення важливої роботи на Київщині щодо створення молодіжних центрів. Заступник міністра Міністерства молоді та спорту України Олександр Ярема звернув увагу присутніх та обговорював актуальні проблеми з усіма представниками молодіжних центрів України. Куратором семінару виступила керівник відділу по роботі з молодіжними центрами при Міністерстві молоді та спорту України Марія Карчевич.

ГО “Українська Громадська Рада” висловлює подяку організаторам та представникам молодіжних організацій за змістовно викладені матеріали щодо поширення молодіжного руху в Україні, за надання цінної інформації стосовно побудови та розвитку моделей молодіжних проектів. Наша команда прагне до стрімкого успішного вдосконалення та здобуття нових знань, досвіду для того, щоб якісно, корисно та відповідально об’єднувати юнаків та дівчат у перспективі громадянського, професійного та культурного росту майбутнього покоління. Зокрема, молодіжний центр у місті Прилуки дасть початок новій ері прогресивної та цілеспрямованої молоді.