“За нами майбутнє”: У Ромнах проходить серія квестів

Комунікація, творчість, натхнення – це все риси характеру, без яких молодому поколінню неможливо впоратись з поставленими завданнями. Найкраще ці якості проявляються в командній роботі.
Саме тому команда ГО “Українська Громадська Рада” вже друге літо поспіль проводить різноманітні оздоровчі заходи, такі як квест “За нами майбутнє”.

Ми підготували для підростаючого покоління завдання, які не так легко виконати, як здається. У результаті цього, ми прагнули, щоб підлітки навчились не підкорюватись проблемам та труднощам, а долати їх. Маємо надію, що всім учасникам сподобалась і участь, і призи, які ми подарували!

Наступний квест “За нами майбутнє” відбудеться 16.08.! Встигніть зареєструватись, щоб отримати море позитиву та подарунки від ГО “Українська Громадська Рада”!😉👍