За підтримки УГР пройшла кКонференція «Потенціал творчості та інтелекту Роменщини»

Конференція «Потенціал творчості та інтелекту Роменщини» за підтримки #УГР

Щорічно у травні у місті Ромни проходить підсумкова науково-практична конференція «Потенціал творчості та інтелекту Роменщини», присвячена Дню науки в Україні. На конференції підводяться підсумки роботи Роменської МАН по роботі з обдарованими учнями, директор звітує про досягнення учнівського та педагогічного колективів, нагороджуються учні, які вибороли найбільше перемог на обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Відзначаються вчителі, що підготували цих учнів, а також батьки переможців.

Цього року 665 учнів взяли участь у 70 заходах та конкурсах міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. З них 170 вибороли перемоги: 25 у обласних конкурсах, 71 – у всеукраїнських, 7 – стали фіналістами міжнародних конкурсів.

У практичній частині конференції учні представляють свої найкращі наукові проекти, що вибороли перемоги на конкурсах різних рівнів.